KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Objekt 14409004
nr 1440 9004
Gary Stephan
(f. 1942), USA
"Untitled", 1970-tal. Objekt i trä med målade geometriska figurer. Signerad a tergo. Ca: 122x244 cm, oramad
Gary Stephan, amerikansk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:24:48
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)